Kontakt

Kontakt

1. WITAN centrum podłóg sp. z.o.o
ul. Pszczyńska 70
43-267 Suszec

Godziny otwarcia
pon – pt 7:00-17:00
sob 9:00 – 13:00

2. WITAN centrum podłóg sp. z.o.o
ul. Cyniarska 38
43-300 Bielsko – Biała

Godziny otwarcia
pon – pt 9:00-17:00
sob 9:00-13:00

WITAN centrum podłóg

NIP: 651-169-35-85
REGON: 241154110
Konto-Nr: [PL] 59 2490 0005 0000 4530 4571 2016

7

Witold Ruszczyński
| Zarząd

Tel: (+48) 609 029 099
Email: w.ruszczynski@witan-posadzki.pl

9

Tomasz Czech
| Zarząd

Tel: (+48) 609 010 610
Email: t.czech@witan-posadzki.pl

6

Maciej Mazur
| Koordynator sprzedaży
| Doradca klienta

Tel: (+48) 601 581 248
Email: biuro@witan-posadzki.pl

2

Andrzej Tąta
| Doradca techniczny Klienta

Tel: (+48) 660-062-405
Email: a.tata@witan-posadzki.pl

8

Paweł Onyszkiewicz
| Doradca Klienta

Tel: (+48) 608 590 562
Email: p.onyszkiewicz@witan-posadzki.pl

4

Arkadiusz Łowicki
| Przedstawiciel handlowy

Tel: (+48) 662 072 265
Email: a.lowicki@witan-posadzki.pl

1

Joanna Czech
| Sekretariat

Tel: (+48) 668 126 456
Email: j.czech@witan-posadzki.pl

IMG_8121

Tomasz Wadowski
| Doradca Klienta

Tel: (+48) 505 403 381
Email: wcp@witan-posadzki.pl

JAKUB RUSZCZYŃSKI

Jakub Ruszczyński
| Przedstawiciel handlowy

Tel: (+48) 795 454 244
Email: j.ruszczynski@witan-posadzki.pl

KRZYSZTOF RUSZCZYŃSKI

Krzysztof Ruszczynski
| Specjalista ds. marketingu

Tel: (+48) 668 848 999
Email: k.ruszczynski@witan-posadzki.pl

WITAN Centrum Podłóg SUSZEC

WITAN Centrum Podłóg BIELSKO-BIAŁA

Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Temat

Treść wiadomości