Kontakt

WITAN centrum podłóg sp. z.o.o
ul. Pszczyńska 70
43-267 Suszec

NIP: 651-169-35-85
REGON: 241154110

9

Tomasz Czech
| Menedżer

Tel: (+48) 609 010 610
Email: t.czech@witan-posadzki.pl

7

Witold Ruszczyński
| Właściciel

Tel: (+48) 609 029 099
Email: w.ruszczynski@witan-posadzki.pl

6

Maciej Mazur
| Koordynator sprzedaży

Tel: (+48) 601 581 248
Email: biuro@witan-posadzki.pl

2

Andrzej Tąta
| Doradca techniczny Klienta

Tel: (+48) 660-062-405
Email: a.tata@witan-posadzki.pl

8

Paweł Onyszkiewicz
| Doradca Klienta

Tel: (+48) 608 590 562
Email: p.onyszkiewicz@witan-posadzki.pl

4

Arkadiusz Łowicki
| Przedstawiciel handlowy

Tel: (+48) 662 072 265
Email: a.lowicki@witan-posadzki.pl

1

Joanna Czech
| Sekretariat

Tel: (+48) 668 126 456
Email: j.czech@witan-posadzki.pl

IMG_8121

Tomasz Wadowski
| Doradca Klienta

Tel: (+48) 505 403 381
Email: wcp@witan-posadzki.pl

JAKUB RUSZCZYŃSKI

Jakub Ruszczyński
| Przedstawiciel handlowy

Tel: (+48) 795 454 244
Email: j.ruszczynski@witan-posadzki.pl

KRZYSZTOF RUSZCZYŃSKI

Krzysztof Ruszczynski
| Specjalista ds. marketingu

Tel: (+48) 668 848 999
Email: k.ruszczynski@witan-posadzki.pl

LOKALIZACJA

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Temat

Treść wiadomości