System wejściowych mat czyszczących

Często w trakcie i po realizacji inwestycji, zapominamy o wycieraczce.
Prawidłowo skonstruowany ciąg czyszczący, może aż w 85%, ograniczyć nanoszenie pylastych zanieczyszczeń na powierzchnie posadzki.
WITAN posiada w swojej ofercie profesjonalne systemy mat czyszczących.
Produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Konstruujemy je w taki sposób, aby sprostały najtrudniejszym warunkom eksploatacji, nie tracąc przy tym estetycznego wyglądu.
W przypadku, kiedy zapominamy o wycieraczce, nasza posadzka niezależnie od klasy ścieralności, będzie narażona na nadmierne zużycie.

1 STREFA (wkład szczotkowy lub szczotkowo-gumowy) Najczęściej znajduje się na zewnątrz budynku. W razie konieczności z niecki wycieraczki można odprowadzić wodę deszczową – Zatrzymuje przyklejone do obuwia kamienie i piasek.

2 STREFA (wkład szczotkowo-tekstylny) Przeważnie znajduje się w strefie przedsionka – Zatrzymuje piasek i dodatkowo wstępnie osusza obuwie.

3 STREFA (wkład tekstylny) Znajduje się wewnątrz budynku poza strefą przedsionka – Zatrzymuje piasek, drobny pył, oraz pozostałości wody.

Aby system wejściowych mat czyszczących funkcjonował poprawnie, zaleca się dostosowanie jego długości tak, aby na każdej ze stref zrobić conajmniej 2 kroki.

Dostępna paleta kolorów wypełnień