CIRANOVA – pielęgnacja, ochrona, dekoracja drewna

23 października 2017

logo-ciranova-witan-posadzki

Od kilku lat współpracujemy z producentem najwyższej jakości środków do pielęgnacji, ochrony i dekoracji drewna – CIRANOVA.

Szeroka oferta Ciranova obejmuje środki oraz kompletne systemy do przygotowania, wykończenia oraz pielęgnacji powierzchni drewnianych, zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Produkty do zastosowania w warunkach wewnętrznych.

Przygotowanie drewna do jego wybarwienia oraz nałożenia ostatecznej warstwy ochronno-dekoracyjnej. Są to m.in preparaty do usuwania starych powłok, żele do wypełniania szczelin, preparaty do wykonywania zaprawek w drewnie czy sztyfty do naprawiania uszkodzeń. Produkty mają zastosowanie głównie do podłóg drewnianych oraz mebli.

Wykończenie wstępnego drewna (m.in. bejce reakcyjne, postarzacze, preparaty intensywnie wybarwiające, preparaty z zawartością wapna) oraz preparaty do zabezpieczenia ochronnego i dekoracyjnego drewna (preparaty na bazie olejów, preparaty na bazie lakierów, preparaty na bazie wosków). Produkty mają zastosowanie głównie do podłóg drewnianych oraz mebli.

Produkty do renowacji, czyszczenia i pielęgnacji drewna wykończonego preparatami na bazie olejów, na bazie lakierów oraz na bazie wosków do drewna.

Produkty mają zastosowanie głównie do podłóg drewnianych oraz mebli.

 

Produkty do zastosowania w warunkach zewnętrznych.

Gruntowna renowacja (DEGREYER – preparat odszarzający) oraz do częstszej pielęgnacji/mycia (WOODCLEANER) takich elementów zewnętrznych jak tarasy drewniane, elewacje drewniane czy meble ogrodowe.

Dekoracyjne wykończenie drewna oraz jego ochrony przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Produkty mają zastosowanie do takich elementów zewnętrznych jak: tarasy drewniane, meble ogrodowe, elewacje z drewna, podbitki dachowe, inne elementy drewnianej architektury zewnętrznej.

 

Systemy Ciranova są opracowywane we własnych laboratoriach firmy, zawsze z zastosowaniem najnowocześniejszych dostępnych aktualnie na rynku surowców i według najnowszych dostępnych receptur. Ciranova gwarantuje najwyższą jakość produktów w stosunku do każdego specyficznego rodzaju ich zastosowania.

 

 

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, gdzie mogą Państwo zakupić produkty tego i producenta.

http://podlogibeskidy.pl/produkty/parkiet/wybarwienie-zabezpieczenie/ciranova,2,8361

Polski
Deutsch English (UK) Polski