Majowy Piknik Wykonawcy

2023-08-02

Majowy Piknik Wykonawcy w siedzibie firmy WITAN Centrum Podłóg

Maj 2023

Majowy Piknik Wykonawcy zakończył się sukcesem, stanowiąc istotne wydarzenie dla osób związanych z branżą podłogową. Głównym celem tego wydarzenia było stworzenie okazji do spotkania, wymiany doświadczeń i poznania najlepszych produktów z naszej oferty w miłej atmosferze.

To pierwsza taka inicjatywa zapoczątkowana we współpracy firmy WITAN Centrum Podłóg oraz partnerów wydarzenia – UZIN UTZ Polska, Pallmann, Wolff, Doellken, Polflor oraz Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy.

W programie wydarzenia znalazło się wiele atrakcji. Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, obejrzeć prezentacje produktów, wziąć udział w warsztatach oraz wykładach a także cieszyć się czasem na świeżym powietrzu podczas grillowania. Każda z tych atrakcji miała na celu nie tylko zapewnienie wspaniałej zabawy, ale także stworzenie okazji do pogłębiania wiedzy na temat produktów i technologii stosowanych w branży podłogowej.

Obecność tak wielu osób z branży, łączących swoje doświadczenia i wiedzę, przyczyniła się do stworzenia jedynego w swoim rodzaju spotkania. Nie przegapiliśmy tej okazji, by spędzić czas wśród ludzi z branży, zwiększyć swoją wiedzę o podłogach i nawiązać nowe, wartościowe kontakty.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji “Majowego Pikniku Wykonawcy”. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie będzie okazją do jeszcze większej wymiany doświadczeń i wiedzy.

 

Polski
Deutsch English (UK) Polski