Referencje

Szczególnie cieszą nas jednak takie, które uzyskujemy od naszych zadowolonych Klientów po wielu latach użytkowania  posadzki. Czym starsze, tym lepsze.

“Prace przygotowawcze, jak również położenie samej wykładziny wykonywane są zawsze z zachowaniem należytej staranności i dbałości o efekt końcowy z zastosowaniem profesjonalnych, bardzo dobrej jakości materiałów i wykładzin, które po 15 latach intensywnego użytkowania nadal cieszą oko.”

Dyrektor mgr Bożena Duda

“Z przyjemnością polecam firmę “WITAN” jako sprawdzonego i rzetelnego partnera, który gwarantuje wysoką jakość wykonania. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy”

ARP

“Z przyjemnością polecam firmę “WITAN” jako sprawdzonego i rzetelnego partnera, który gwarantuje wysoką jakość wykonania. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy”

ARP

“Wszystkie roboty wykonane były starannie i sprawnie z zachowaniem wysokiej jakości wykonywanych prac, na co miało wpływ profesjonalne przygotowanie zawodowe ekipy wykonawczej”

HoloSerwis Sp. z o.o.

“Stwierdzamy, że zlecenie zostało wykonane w terminie, z należytą starannością i dokładnością. Współpraca na w/w obiekcie z firmą “WITAN” pozwala nam stwierdzić, że jest to firma solidnie i rzetelnie realizującą swoje zadania i tym samym godna polecenia innym kontrahentom”

Ad Astra

“Całość robót została przeprowadzona z zapewnieniem należytej jakości i fachowości w sposób zgodny z wymogami i sztuką budowlaną. Poziom usług firmy zasługuje na rekomendowanie jej jako solidnego i rzetelnego partnera w zakresie wykonywania robót posadzkarskich.”

Szkoła Podstawowa Nr. 17

“Firma WITAN dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner, który w sposób godny polecenia innym inwestorom realizuje podjęte przez siebie zobowiązania”

PROJPRZEM

“Prace zostały wykonane fachowo i terminowo. Podczas odbioru prac nie stwierdzono błędów w sztuce. Pracowników tej firmy cechuje wysoki profesjonalizm oraz kultura pracy, a na stanowisku zawsze wzorowy porządek”

Powiatowy Urząd Pracy

“Prace swoją wykonali sprawnie, terminowo i bez uchybień jakościowych”

Zespół Szkół nr. 3

“Usługi świadczone przez firmę F.U.H. WITAN Witold Ruszczyński są zawsze realizowane z zachowaniem należytej staranności, charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wszystkie kontrakty zostały zrealizowane terminowo.”

BudInwest Sp. z o.o.

“Wszystkie te prace zostały wykonane sprawnie, zgodnie ze sztuką budowlaną bez usterek. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewniła dobrą jakość oraz terminową realizację robót”

HELAREM Sp. z o.o.

Polski
Deutsch English (UK) Polski