Beton dekoracyjny SolidPepper

Beton dekoracyjny SolidPepper

Posadzki dekoracyjne SolidPepper, obejmujące warianty SolidPepperSL, SolidPepperPC i SolidPepper SP, prezentują rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie posadzek, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii szybkiego cementu. SolidPepperumożliwia szybkowiążące i optymalnie przystosowane do polerowania powierzchnie, które doskonale nadają się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Po 24h, można przystąpić do obróbki materiału.

Optymalny wachlarz kolorów dostępnych w wariantach SolidPepper SL i SolidPepperPC pozwala na indywidualne dostosowanie podłogi do charakteru przestrzeni. Warto również wspomnieć o możliwości uzyskania dodatkowych, niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych dzięki użyciu wyselekcjonowanych kruszyw. SolidPepperPC wyróżnia się zawartością kruszywa dekoracyjnego o wielkości do 2,5 mm, umożliwiając stworzenie posadzki z wyjątkowym, trójwymiarowym efektem. Posadzka SolidPaper jest zabezpieczona środkami do ochrony powierzchni mineralnych producenta Obtego.

Unikalność produktów SolidPepperprzejawia się w ich wszechstronności — doskonale nadają się do kreowania atrakcyjnych i niepowtarzalnych przestrzeni takich jak sale sprzedaży, restauracje, foyer, muzea czy budynki administracyjne oraz ekskluzywne rezydencje. 

Polski
Deutsch English (UK) Polski