Budynek biurowy w Katowicach – montaż żywicy, PVC i LVT

2024-05-08

Budynek biurowy w Katowicach – montaż paneli winylowych, wykładziny heterogenicznej PVC i żywicy

Podłogi stanowią fundamentalny element każdego wnętrza, dlatego kładziemy szczególny nacisk na ich staranne wykonanie, wytrzymałość oraz estetykę, która podkreśla styl powierzanych nam przestrzeni. Zgodnie z tymi wytycznymi przedstawiamy naszą realizację w budynku użyteczności publicznej.

Produkt:

 

  • Żywica epoksydowa ARDEX Polska EP 2000
  • Podłogi winylowe IVC Commercial Moduleo Roots 55
  • Wykładzina PVC w rolce o wzorze drewna

Zastosowanie:

  • Żywica epoksydowa ARDEX Polska EP 2000: Wykorzystywana w części technicznej budynku użyteczności publicznej. Jest idealnym rozwiązaniem tam, gdzie wymagane jest podłoże wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Świetnie spełnia swoje zadanie, oferując trwałość i wygodę użytkowania.
  • Podłogi winylowe IVC Commercial Moduleo Roots 55: Zastosowane na pozostałych powierzchniach, stanowią atrakcyjne i funkcjonalne rozwiązanie dla wielu pomieszczeń. Charakteryzują się bogatą gamą kolorystyczną, elastycznością i wytrzymałością. Dodatkowo, przy użyciu mat wyciszających, zapewniają komfort użytkowania.
  • Wykładzina PVC w rolce: Wykładzina heterogeniczna w formie rolki została zainstalowana w wielu pomieszczeniach. Wygląd imitujący wzór drewna dodał przestrzeni dodatkowego, eleganckiego charakteru. Wprowadziliśmy także rozwiązanie, które stosuje się w obiektach użyteczności publicznej – cokoły wywinięte na ścianę, co podnosi estetykę i funkcjonalność przestrzeni. Dzięki zastosowaniu sznura do zgrzewania wykładzin, połączenia na podłodze są szczelne, gwarantując trwałość na lata.
Polski
Deutsch English (UK) Polski