Designflooring – panele winylowe

designflooring

Designflooring to angielski producent paneli winylowych (LVT). Od 40 lat producent tworzy wyjątkowo trwałe i piękne podłogi na wzór drewna lub kamienia (wood & stone). Produkty Designflooring przeznaczone są do zastosowania domowego oraz do komercyjnego. Ponad 150 wzorów z pewnością umożliwi Państwu wybór wymarzonego koloru i odpowiedniej struktury panela. Największą zaletą producenta jest świetna jakość i szeroka gama zastosowań. Każda z podłóg posiada szeroki wybór dodatków, tak aby nasz Klient mógł stworzyć coś specjalnego i osobistego.

Designflooring panele winylowe

Podłogi Designflooring są cieplejsze i bardziej miękkie w dotyku niż płytki z kamienia czy płytki ceramiczne, stanowią więc popularny wybór dla łazienek i kuchni.

Nasze podłogi mogą być montowane na systemach ogrzewania podłogowego dla uzyskania dodatkowego ciepła. Odwiedzając naszego sprzedawcę pamiętaj, by dokonując wyboru podłogi  przedyskutować z nim kwestie ogrzewania podłogowego.

Jeśli planujesz instalację lub już posiadasz system ogrzewania podłogowego, zalecamy zanotowanie modelu i nazwy producenta. Twój sprzedawca Designflooring upewni się, czy system jest zgodny z naszymi podłogami.

Zapewniamy naszym instalatorom dokładne instrukcje dotyczące przygotowania podłoża i klejów w przypadku instalacji podłóg Designflooring na systemach ogrzewania podłogowego.

ZADZWOŃ DO NASZEGO SPECJALISTY!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

6

Maciej Mazur | Koordynator Sprzedaży
Tel: 601 581 248

Polski
Deutsch English (UK) Polski