Czyszczenie paneli laminowanych

profesjonalne_czyszczenie_paneli_laminowanych

Jak czyścić panele laminowane?

KROK PIERWSZY

Podstawową czynnością w procesie czyszczenia paneli laminowanych to odkurzanie. To najistotniejsza czynność, ponieważ podczas odkurzania usuwamy kurz, okruchy, sierść i PIASEK. – kwarc, potrafi zarysować podłogę laminowaną tworząc na niej niemożliwe do usunięcia – głębokie rysy. W przeciwieństwie do paneli winylowych, panele laminowane nie są tak odporne na zarysowania i wodę.  W wielu przypadkach próba naprawy panela kończy się niepowodzeniem.

KROK DRUGI

Czyszczenie paneli laminowanychPo dokładnym odkurzeniu całej powierzchni podłogi, możemy przejść do następnego kroku. – Umycie podłogi środkiem przeznaczonym specjalnie do paneli laminowanych.

Nasza firma poleca:

Płyn do codziennego mycia paneli podłogowych Dr.Schutz 750 ml
http://podlogibeskidy.pl/plyn-do-codziennego-mycia-paneli-podlogowych-dr-sc,3,6989,8908

Przygotowany roztwór rozprowadzamy po całej powierzchni posadzki. Wspomniany środek do paneli laminowanych posiada formułę wpływającą na przedłużenie żywotności paneli laminowanych

PODSUMOWANIE

Powyższe przykłady wyraźnie świadczą o tym, że mycie i pielęgnacja podłóg laminowanych to zadanie niezwykle proste i nieangażujące dużej ilości czasu.

Wystarczy regularnie stosować się do wyżej wymienionych kroków działania, aby panele podłogowe codziennie zachwycały atrakcyjnym i nienagannym wyglądem.

Płyn do mycia podłóg laminowanych

Środek do gruntownego i codziennego czyszczenia laminatów i paneli podłogowych. Usuwa zabrudzenia po tłuszczu, gumowych smugach z obuwia itp. Nie pozostawia żadnej powłoki (również do mebli kuchennych i łazienkowych). ph 7,5. 750 ml.

Spraymax
Do szybkiego czyszczenia paneli podłogowych.
pH 7,5. 1l.

Polski
Deutsch English (UK) Polski