For Architects

WITAN Centrum Podłóg – razem tworzymy przestrzeń, która inspiruje!

Współpraca z WITAN Centrum Podłóg umożliwia tworzenie wyjątkowych i odważnych projektów. Ciekawa myśl architektoniczna przekładana na aranżacje podłogowe, znajomość trendów i zaskakujących połączeń materiałów podłogowych, to coś, co cenimy najbardziej. Projektantowi udzielamy maksymalnego wsparcia. Nasza oferta jest kompleksowa, w pełni dostosowana do potrzeb rynku, a nasz zespół specjalistów służy Ci swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji projektu.

Dla naszych projektantów udzielamy pełnego wsparcia. Zależy nam na Waszym sukcesie, dlatego stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, w której macie możliwość wyrażania swojej kreatywności. Nasza oferta jest unikalna – nie znajdziecie tu rozwiązań przypadkowych. Dbamy o każdy detal, a cała nasza oferta jest dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Nie ważne, czy preferujesz styl klasyczny, czy bardziej przyciągają Cię nowoczesne projekty – u nas znajdziesz inspirację dla każdej koncepcji. Nasza oferta jest różnorodna i dopasowana do różnych gustów i preferencji. Nie znajdziecie tutaj rozwiązań przypadkowych. Wszystko zapięte jest na ostatni guzik.

 

WYKŁADZINY – PARKIET – ŻYWICA – BETON? – My pytamy, Ty decydujesz!

Zapraszamy do współpracy Architektów i Dekoratorów Wnętrz, dla których projektowanie nowoczesnych powierzchni komercyjnych, biurowych, czy skierowanych do klienta indywidualnego, to pasja, której oddają się bez reszty.

Zespół WITAN’a jest do Twojej dyspozycji!

maciej_mazur_kolo

Maciej Mazur | Wykładzina
tel. 601 581 248

pawel onyszkiewicz_kolo

Paweł Onyszkiewicz | Parkiet
tel. 608 590 562

andrzej_tata_kolo

Andrzej Tąta | Żywica, beton
tel. 660 062 405

English (UK)
Polski Deutsch English (UK)